עיסוי רקמות עמוק

עיסוי קרמות עמוק

עיסוי רקמות עמוק
עיסוי רקמות עמוק המכונה גם עיסוי סיני הוא שיטת עיסוי אשר מבוססת על עיקרון ההתמקדות ברקמות השרירים. מטרת עיסוי הרקמות עמוק היא לשחרר מוקדי מתח ולחץ בגוף המטופל. עיסוי רקמות עמוק מתאים לאנשים שנדרש עבורם טיפול אינטנסיבי כגון ספורטאים או אנשים הפעילים ברמה הפיזית.

אינטנסיבי אך מרגיע
למרות שהעיסוי עצמו מאוד אינטנסיבי הרי שהוא משרה מידה רבה של רוגע בסופו ומאפשר הוצאת רעלים וחומרים מזיקים מהשרירים, מפיג מתחים ותורם לחידוש מחזור הדם. העיסוי הסיני משפר במידה רבה את איכות חיי המטופל וגורם להפגת כאבים  ומחושים בשרירי הגוף השונים ומשרה תחושת רוגע פיסי ונפשי שעות רבות לאחר הטיפול.

התאמה לסוגי אנשים
עיסוי רקמות עמוק מומלץ על ידי רופאים והוכח כיעיל בהתגברות ושיפור של מגוון בעיות ותסמינים. יחד עם זאת, עיסוי רקמות עמוק  אינו מתאים לנשים בהריון, ילדים או בעלי לחץ דם גבוה, סכרת על סוגיה או בעיות בכלי הדם ורצוי להתייעץ ברופא לפני תחילת הטיפול. בנוסף, עיסוי הרקמות העמוק אינו מומלץ לאנשים בעלי עבר ניתוחי ונשים מיד לאחר הריון.

קצת על הטכניקה
העיסוי עצמו נעשה על ידי סדרה של לחיצות ותנועות חיכוך בעזרת שורש כף היד והאצבעות, כף היד, המרפק והאמה, לרוחבם ואורכם של סיבי השרירים, הגידים והרצועות. במקרים מסוימים עלולה להופיע רגישות וכאב בחלק ממקומות העיסוי אולם תחושות אלו חולפות לאחר 24-48 שעות.

עיסוי רקמות עמוק ניתן בבית הלקוח בשעות גמישות . לפרטים נוספים פנו אלינו עכשיו!