עיסוי תאילנדי

העיסוי התאילנדי תורם ומסייע בהתמודדות עם:

  • עיסוי תאילנדיהקלה ושיפור תסמיני לחץ נפשי
  • כאבים כרוניים
  • נדודי שינה
  • שחרור חסימות אנרגטיות בגוף
  • שחרור לחצים ואיזורים תפוסים
  • הקלה בכאבים בכל איזורי הגוף

 

עיסוי תאילנדי מסורתי
העיסוי התאילנדי נמנה עם קבוצות העיסויים המפנקים והמשחררים. לאחר עיסוי תאילנדי יחוש המטופל סוג של שחרור והקלה במשור הפיסי והנפשי. עיסוי תאילנדי הוא סוג עיסוי ייחודי המתבסס על פילוסופיות מהרפואה הסינית ומכונה לעיתים גם עיסוי תאילנדי מסורתו.  למרות שמו של העיסוי התאילנדי שיטת עיסוי ייחודית זו פותחה בהודו לפני כ- 3000 שנה על ידי קבוצת מאמינים.

אופן ביצוע העיסוי
עיסוי תאילנדי מבוצע על מזרן רך המונח על הרצפה כאשר המטופל לבוש בבגדים נוחים. העיסוי התאילנדי מבוצע ללא כל חומרי סיכה וזאת בכדי לעזור למעסה להתמקד באופן מיטבי באזור המיועד לעיסוי. שטח הפנים בו מתמקד העיסוי התאילנדי הוא שטח פנים גדול אשר הולך וגדל במהלך העיסוי במטרה להזרים את הדם ולשחרר לחצים וכאבים באזור הגב ובכל שרירי ומפרקי הגוף. העיסוי התאילנדי עובד על כל שכבות השרירים  וגם על השכבות העמוקות והוא כולל מתיחות ולחיצות בעזרת איברים שונים בגוף.

נקודות וקווים בגוף
העיסוי התאילנדי מבוצע בנקודות ואזורים ייחודיים בגוף המכונים קווי אנרגיה ונקודות לחיצה בהתאם לגישה התאילנדית. קוים ונקודות אלו תורמים באופן משמעותי להמרצת מחזור הדם ושחרור חסמים ברמה האנרגטית.

מתיחות והגמשה
במהלך העיסוי התאילנדי מבצע המעסה גם סדרה של תרגילי גמישות והרפיה אולם יש להדגיש שהמטופל אינו חייב להיות בעל גמישות רבה בכדי לעבור עיסוי תאילנדי והעיסוי עצמו מתאים לכל סוגי המטופלים בכל טווחי הגיל.

עיסוי תאילנדי ניתן בבית הלקוח בשעות גמישות . לפרטים נוספים פנו אלינו עכשיו!