שיטת אימון והרזיה TWTF

טיפים לחיים בריאיםמינימום זמן, מקסימום תוצאות

השיטה יושמה על מאות מתאמנים שהצליחו לרדת במשקל בזמן הקצר ביותר באמצעות השילוב המנצח של תוכנית אימון מותאמת אישית, תוכנית תזונה, והעצמה אישית.

 תוצאה של ניסיון רב שנים

שיטת TWTF היא שיטה יחודית אשר פותחה לאחר 12 שנות נסיון בפיתוח גוף ותזונה נכונה על ידי מאמן הכושר מאור שרון ומאפשרת להגיע לתוצאות של ירידה משמעותית במשקל בפרק הזמן הקצר ביותר ונותנת כלים וידע התורמים לשמירה על התוצאות וההישגים גם לאחר סיום התהליך.

 אימון אישי אמיתי

הליווי האישי הצמוד הוא חלק חשוב מעקרונות השיטה, כך שכל המתאמנים מקבלים ליווי אישי ומקצועי לכל אורך התהליך בפעילות גופנית ותזונה נכונה. ובנוסף לכך, אנו שמים דגש על ההיבט המנטלי באמצעות עבודה במישור התודעתי וחיזוקים חיוביים.

 שמירה על תוצאות לאורך זמן

כיום השוק מוצף בשיטות סרק מרובות המבטיחות תוצאות מיידיות להרזיה מהירה, אולם העובדה היא שמרבית האנשים המנסים שיטות אלו חוזרים ומעלים חזרה במשקל לאחר תקופה. בשיטת האימון וההרזיה TWTF ניתן לשמר את המשקל שהושג מכיוון שמרבית העבודה המתבצעת עם המתאמן היא סביב פיתוח הרגלי אימון ותזונה נכונים והפיכתם להרגל חיובי.

התפתחות אישית

כיום ידוע שמשקל עודף נגרם כתוצאה מחוסר מודעות עצמית, חוסר בטחון עצמי, משקעים בנפש האדם, עצלנות, פחד מהתמודדות עם אתגרים שונים בחיים וייאוש מהמצב הקיים. עובדה זו מהווה את הבסיס לפיתוח שיטת TWTF ולכן מושתתת השיטה על שילוב בין פעילות גופנית ותזונה נכונה תוך שימת דגש על העצמה אישית ותמיכה פסיכולוגית, עידוד רב והקניית מוטיבציה.

הודות לכך, בנוסף לשיפורים במדדים פיזיולוגיים, מתאמנים בשיטת TWTF חשים ומדווחים על שיפור והתקדמות בהיבט המנטאלי, בכל מה שקשור לפיתוח המודעות העצמית, הגדלת יכולת ההגשמה והביטוי העצמי, פיתוח בטחון עצמי גבוה והשגת יעדים ומטרות בכל תחומי החיים. השיטה גורמת למתאמן לשנות אורח חיים בכל המובנים ולא רק לרדת במשקל או לשמור על הדיאטה.

 רואים תוצאות

בשיטת TWTF רואים תוצאות מוכחות על עשרות מתאמנים מרוצים עם תיעוד אמיתי של כל המתאמנים: כולל תמונות אמיתיות + פרטים אישיים וניתן ליצור קשר עמם בכל עת, כנסו עכשיו וגלו מה שכתבו על השיטה האנשים שהתנסו בה, והצטרפו להצלחה.