שיטת אימון והרזיה TWTF

טיפים לחיים בריאים

מנסים לרדת במשקל ולא מצליחים? גם אתם חוויתם את אפקט ה"יו יו"? ניסיתם כבר את כל הדיאטות? עדיין סופרים קלוריות? לא עוד!!! הגעתם למקום הנכון בזמן הנכון!!!

 תוצאה של ניסיון רב שנים

כיום עולם הרפואה מגדיר את בעיית ההשמנה כמחלת המאה של העידן המודרני הנגרמת כתוצאה מתזונה לקויה וחוסר בפעילות גופנית. ההשמנה היא בעצם מחלה מטבולית הגורמת לשלל בעיות בריאותיות כגון: סכרת, לחץ דם גבוה, שומנים בדם, התקפי לב וכו'…

לאחר נסיון של למעלה מעשור בתחום הכושר והתזונה פיתחנו בדיוק בעבורכם שיטת אימון והרזיה הנקראת "TWTF". שיטת אימון והרזיה זו נותנת מענה ופתרון חד משמעי לבעיית ההשמנה בכך שהיא משלבת בין פעילות גופנית מותאמת מטרה ובין תזונה נכונה לאורח חיים בריא. שיטת אימון והרזיה "TWTF" מבוססת מדע המוכיח מעל כל ספק על פי מחקרים רבים כי שילוב בין פעילות גופנית ותזונה נכונה מקנה לנו חיים בריאים וארוכים יותר.

 אימון אישי אמיתי

שיטת אימון והרזיה "TWTF" בנויה מ:

1. תזונה נכונה לאורח חיים בריא (בניית תכנית תזונה אישית עפ"י פענוח בדיקות דם)

2. אורח חיים בריא עפ"י רפואות הרמב"ם

3. מינון וחלוקת המזון במהלך היום בצורה ייחודית המאפשרים לנו לשמור על משקל גוף תקין, תוך שימת דגש על צריכת אבות המזון הנחוצים לקיומנו כגון: פחמימות, שומנים, חלבונים, ויטמינים וכו'… (מבוסס על פירמידת המזון המומלצת)

4. פעילות גופנית מותאמת מטרה (בניית תכנית אימון בהתאמה אישית עפ"י מטרה, מצב בריאותי וכדומה)

5. קביעת משקל גוף תקין עפ"י מדד BMI

6. העצמה אישית – שימת דגש על שינוי הרגלים ובניית אורח חיים בריא ומאוזן, הגברת המודעות העצמית, בטחון עצמי, כח רצון והתמדה, שאיפה למצוינות ועוד

התפתחות והתאמה אישית

שיטת אימון והרזיה "TWTF" מתאימה לכל אחד בכל גיל, ובנוסף מתאימה גם לאנשים במחלות שונות. שיטה זו הוכחה כיעילה ביותר בטיפול משלים במצבי חולי שונים כגון: סוכרת type 1+type2 ,שומנים בדם, כולסטרול גבוה ועוד.

בשיטת TWTF רואים תוצאות מוכחות עם תיעוד אמיתי של כל המתאמנים: כולל תמונות אמיתיות + פרטים אישיים וניתן ליצור קשר עמם בכל עת, כנסו עכשיו וגלו מה כתבו על השיטה האנשים שהתנסו בה, והצטרפו להצלחה.

אז למה אתם מחכים? אתם מוזמנים להצטרף למהפכת הבריאות בדרך אל הכושר עם עוד אלפי לקוחות מרוצים!!!

רוצים לדעת עוד? חייגו אלינו 054-9766931