מאמן כושר אישי

מחפשים מאמן כושר אישי? מה חשוב לבדוק, מחירים, כמות אימונים וכל הדברים שחשוב לדעת על מאמן כושר אישי בכתבה שלפניכם.

מאמן כושר אישי טוב יוכל להביא אתכם לתוצאות. אולם מה הדברים שהכי חשוב לדעת על כשבוחרים מאמן כושר אישי? בכתבה זו נסקור את הנקודות החשובות ביותר לבחירת מאמן כושר אישי.

ההשכלה המקצועית של מאמן הכושר.
בתי הספר המכשירים מאמני כושר צצים בשנים האחרונות כפטריות אחרי הגשם וובנוסף לזה שבתי הספר אינם ברמה גבוהה, לא כל המוסדות  מקפידים לבצע מבחני קבלה לתלמידים, דבר הגורם לכך שרמת הידע של מאמני כושר רבים כיום אינה ברמה גבוהה. חשוב לשאול את מאמן הכושר היכן הוא למד ואילו קורסים מקצועיים נוספים הוא עשה. חשוב לוודא שמאמן הכושר למד במוסד לימודי מוכר ולא צריך להתבייש לבקש לראות גם את תעודת ההסמכה.

מספר האימונים הנדרש
כמה אימונים צריך? אמנם לא בהתחלה, בכדי להימנע מתופעת אימון יתר, אולם כעיקרון, מומלץ להתאמן כל יום אימונים בעלי אופי מגוון. מאחר ולרובינו אין את הזמן המספיק לאימונים יום יומיים חשוב שתדעו שמספר האימונים המינימאלי הנדרש בשבוע הוא 2-3 אימונים. ניתן לסכם עם מאמן הכושר על כמות אימונים גדולה יותר בתקופה הראשונית בכדי להיכנס למסגרת וכמות אימונים קטנה יותר בשלב המתקדם.

מקום האימון

ניתן לקבוע עם המאמן שהאימונים מתבצעים במיקום שאתם בוחרים ואז האימון יכול להתבצע בביתכם, על חוף הים או בגינה ליד ביתכם אולם אם ברצונכם לחסוך עלויות, רוב מאמני הכושר מחזיקים גם סטודיו אימונים ביתי או שוכרים חדר במועדן כושר וניתן לקבוע עם המאמן שהאימונים יבוצעו בביתו או מועדון הכושר שלו.

שעות אימון
רוב מאמני הכושר מאפשרים לקבוע איתם בשעות גמישות ולכן ניתן לקבוע על אימוני בוקר מוקדמים לפני העבודה או לחילופין אימונים מאוחרים בשעות הערב המאוחרות ואפילו בלילה.

מחירי אימון
המחירים של מאמני הכושר משתנים ותלויים במרחק הנסיעה של מאמן הכושר אליכם ובשעת האימון ביום. המחירים לשעת מתחילים ב-100 ₪ כאשר הם מתבצעים בביתו של המאמן וכ- 150 ₪ כאשר הם מתבצעים בביתו של הלקוח ויכולים להגיע לפעמים גם לכמה מאות שקלים לשעה. חשוב לזכור שכמו כל דבר בחיים, לא כל מי שיקר הוא בהכרח מאמן טוב וסכום נמוך מידי לשעה יכול להעיד על מאמן לא מקצועי בתחילת דרכו. 

איך יודעים שמאמן הכושר מתאים לכם?
לשאלה זו אין תשובה אחת והיא מורכבת ממכלול של דברים. באופן עקרוני, ניתן לומר שהדבר הכי חשוב הוא הכימייה עם המאמן. ישנם סוגים רבים של מאמנים ואתם צריכים להחליט איזה מאמן מתאים לכם. האם מתאים לכם מאמן בעל אופי אנרגטי או מאמן רגוע והאם זה מאמן או מאמנת. ניתן להרגיש את אופי המאמן כבר בשיחת הטלפון המקדימה הראשונה. מקובל גם לקבוע אימון אחד לניסיון לפני שסוגרים עם מאמן הכושר על המסגרת הסופית של האימונים.

שירות מאמן כושר אישי ניתן בבית הלקוח בשעות גמישות. לפרטים נוספים פנו אלינו עוד היום!