אימון חיטוב ועיצוב הגוף

מעוניינים להשיג גוף חטוב? רוצים להיראות בריאים? להרגיש אנרגטיים וצעירים יותר?

חיטוב גוף נחשב למשאלת ליבם של אנשים רבים אשר רובם היו רוצים להיראות טוב בריא וחטוב. הנוסחא לגוף חטוב פשוטה (לכאורה): הקטנת ההכנסה הקלורית והגדלת ההוצאה הקלורית. מטרת המאמן האישי היא לעזור לך בהשגת מטרה זו.

נתחיל עם כמה מיתוסים
נתחיל בניפוץ מספר מיתוסים: תרגילי קירוב ירך והרחקת ירך (האהובים כל כך על נשים בחדרי כושר) לא יעשו אתכן חטובות יותר. כפיפות בטן לא בהכרח יורידו את הבטן ודיאטת כאסח לא תועיל (וסביר להניח שאף תחריף את המצב).

הדרך הנכונה
הדרך הנכונה להשגת חיטוב הגוף הנכסף היא על ידי יצירת איזון בין שלושה גורמים: תזונה, פעילות אירובית ופעילות אנאירובית. שילובם של גורמים אלו באופן הדרגתי והכנסתם לשגרת חייכם יאפשרו לכם להתחיל לחטב את גופכן.

הרבה יותר קל ממה שאתם חושבים
רבים נוטים לחשוב שבכדי להשיג גוף חטוב צריך לבלות שעות על גבי שעות בחדרי כושר. האמת היא שאימון של שעה בלבד פעמיים-שלוש בשבוע זה כל מה שצריך בכדי להתחיל את השינוי. כמות אימונים כזו כבר מספיקה בכדי להתחיל לחולל שינויים ולתרום לחיטוב הגוף.

תפקיד המאמן האישי
יחד אתכם, יבנה המאמן האישי תוכנית אימון אישית המותאמת במיוחד עבורכם בהתאם לגילכם, עברכם הרפואי, עברכם הספורטיבי  ומטרותיכם. תפקיד המאמן האישי הוא למעשה תפקיד כפול: מצד אחד מהווה המאמן האישי את הגורם המקצועי המתווה את התוכנית, ושומר עליכם בשעת ביצועה ומצד שני מהווה המאמן האישי גורם מעודד ומדרבן הדואג להכניס אתכם למסגרת ולשמור על מגמת התקדמות מתמדת.

מה צריך לעשות? פשוט לעשות!
מכירים את האמרה הכול בראש? זהו בדיוק, די בהחלטה שלכם בכדי להתחיל את השינוי. חיטוב גוף אינו דבר שקורה תוך לילה ומאמן אישי טוב ידע לשלב בין שני תפקידים אלו ולעזור לכם להשיגו.

אימוני חיטוב גוף ניתנים בבית הלקוח בשעות גמישות . לפרטים נוספים פנו אלינו עכשיו!