אימון במחלות ושיקום

אימון במחלות ושיקום

הערך המוסף של אימוני כושר אינו מסתכם רק בשיפור יכולותיו של האדם וסיוע בהתמודדות עם פעילויות יום יומיות. שגרת אימוני כושר יכולה לתרום רבות להתגברות על מחלות ועשוי לסייע באופן ניכר בתהליך השיקום מהן. מחקרים מצביעים על קשר ישיר במקרים שונים של מחלות הקשורות למערכת הלב והדם, מערכת השרירים ומערכת השלד כמו גם מחלות שונות אחרות.

אימונים לאנשים הסובלים מדלדול מסת עצם (אוסטיאופורוזיס)
אוסטיאופורוזיס היא מחלה אשר מאפייניה היא דלדול במסת העצם. הלוקים במחלה זו רגישים למכות וזעזועים במערכת השלד במקומות שונים בגוף כגון עמוד השדרה, אגן הירכיים ומקומות נוספים. תוכנית האימונים הייחודית שלנו עוזרת בהפחתת דלדול מסת העצם והותאמה באופן ייחודי עבור חולים הלוקים במחלה. בנוסף לתוכנית האימון אנו מעניקים גם יעוץ משלים בנוגע לתזונה והרגלי חיים עבור הלוקים במחלה. תוכנית האימונים הייחודית גורמת להאטה משמעותית בתהליך דלדול והחלשות מסת העצם.

תוכנית ייחודית לאימון אוכלוסיות לאחר ניתוחי לב
תוכנית האימון שלנו עבור אנשים לאחר ניתוחי לב מסייעת לאוכלוסיות אלו לשוב לאורח חיים תקין. תהליך השיקום של אוכלוסיות לאחר ניתוחי לב או רקע של מחלות לבביות הוא תהליך ארוך אשר מתחיל כבר בבית החולים או במוסד הרפואי אליו הם שייכים. לאחר גמר תהליך השיקום הראשוני מומלץ מאוד להמשיך ולהתאמן ולדבוק בשגרת אימונים. הסטטיסטיקה מראה כי אנשים הדבקים בתוכנית האימונים משיגים שיפור דרמטי בכל מה שקשור לשיקום וחיזוק שרירי הלב ומערכת כלי הדם וכתוצאה מכך שיפור ניכר בכל מה שקשור לפעילויות היום יום הן ברמה הפיסית והן ברמה הנפשית.

תוכנית אימון ייחודית לחיזוק הברכיים
אנשים רבים סובלים מבעיות ברכיים. באמצעות אימון נכון ניתן להקל ובמקרים מסוימים אף לבטל כליל בעיות מעין אלו. באמצעות חיזוק כל שרירי הרגל באמצעות תרגילים מיוחדים של כוח ושיווי משקל המערבים את מפרקי הירך, הברך והקרסול עם דגש רב על השרירים הסובבים את הברך מושג שיפור רב בתסמינים כגון כאבי ברכיים, רעשי פעילות ברך (קליקים) ותחושת חוסר יציבות באזור הברך. פעמים רבות אנשים הנמצאים בשלבים מתקדמים בתוכנית חוזרים לפתע לרוץ וחוזרים לעסוק בתחביבים המערבים פעילות אינטנסיבית של הברך שעליהם הם אפילו לא חלמו.

כבר אין צורך להשלים עם המחלה
למרות שאנשים רבים נוטים להשלים עם מחלתם במחשבה שאין מה לעשות נגד הזקנה או המחלה עצמה, חשוב להבין שפעילות גופנית מסודרת תביא לשיפור  ניכר ומשמעותי באיכות החיים ותעודד את הגוף לשקם את עצמו ולכן אין צורך להשלים עם המחלה אלה פשוט להתחיל בתהליך מסודר של אימון שיעזור לגוף להתחזק ולהתגבר על המחלה. זכרו, הבריאות היא בידיים שלכם!

אימוני מחלות ושיקום  ניתנים בבית הלקוח בשעות גמישות . לפרטים נוספים פנו אלינו עכשיו!